Şirket Profili
Ankara'da 2004 yılında makine yedek parça imalatıyla ticari hayatına başlayan firmamız, 2010 yılında kendini yenileyerek endüstriyel çamaşırhane ekipmanları üzerine faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu kapsamda firmamızda, endüstriyel çamaşır makineleri, kurutma makineleri, katlama makineleri ve silindir ütülerin alım satımı, revizyonu, tamir ve bakımı, ikinci el satışı yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerin yedek parçaları da firmamızdan temin edilebilmektedir.

Firmamıza gelen ikinci el makinelerin genel bakım ve revizyonu yapıldıktan sonra test ünitesinde 2 gün test edilerek sonrasında Çevik Global Makine kalitesi ve güvencesi ile satışı sağlanır. Revizyon işlemlerinde talebiniz dahilinde düzenlemeler yapılabilmektedir. Makinelerimizin Türkiye'nin her yerine nakliye imkanı vardır.

Oteller, hastaneler, yurtlar, okullar, sanayi tesisleri vb. kurumların ihtiyaç duyabilecekleri her tür endüstriyel çamaşır yıkama makinesi, kurutma makinesi, katlama makinesi ve silindir ütüleri farklı çeşitleri ile firmamızda bulmanız mümkündür.

Endüstriyel çamaşırhane ekipmanlarınızı güvenilir bir firmadan ve hızlı teslimatla temin etmek istiyorsanız Türkiye'nin her yerinde hizmetinize hazırız.


  • Makinelerin revizyonunda detaycı ve titiz davranarak en iyiyi hedeflemek
  • Talep ve beklentilerinizi doğru bir şekilde tespit ederek ihtiyaca en uygun ürünü hizmetinize sunmak
  • Yedek parçalarda zengin çeşit ve geniş stoklarımızla taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermek
Misyonumuz
  • Çözüm odaklı çalışmalarımızla kaliteli ve güvenilir hizmet vermek
  • Kontrol ve test aşamasına önem vermek, makinelerimizi uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlamak
  • Ekonomik fiyatlarımız, güleryüzlü ve dürüst hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ilk tercihi olmak
Vizyonumuz
ÇEVİK GLOBAL MAKİNE İMALAT İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Yakacık Mah. 3571.Sok. No:13 Yenimahalle-ANKARA