Firmamız, endüstriyel çamaşır makineleri, kurutma makineleri, katlama makineleri ve silindir ütülerin alım satımını yapmaktadır. Farklı marka, model ve kapasitede makine çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Elinizde mevcut ve kullanmadığınız endüstriyel çamaşır makineleri, kurutma makineleri ve silindir ütüleri bizlere satarak değerlendirebilirsiniz.
Her marka ve model endüstriyel çamaşır makineleri, kurutma makineleri, katlama makineleri ve silindir ütülerin tamir bakım ve onarım işleri firmamızca yapılmaktadır. Arızanın doğru bir şekilde tespiti ve hızlı bir şekilde onarılarak çözüme ulaştırılması ile makineniz çalışır vaziyette ve hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.
Firmamıza gelen ikinci el endüstriyel çamaşır makineleri, kurutma makineleri, katlama makineleri ve silindir ütüler, revizyondan geçirilerek satışa sunulmaktadır. Satışa sunulmadan önce 2 günlük bir test aşamasından geçirilerek makineyi alacak kişi ya da kurumun uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanması amaçlanmaktadır.
Firmamızda her marka ve model endüstriyel çamaşır makineleri, kurutma makineleri, katlama makineleri ve silindir ütülerin yedek parçalarını bulabilirsiniz. Firmamızda mevcut olmayan yedek parçalar ise talebiniz halinde kısa sürede temin edilerek hizmetinize sunulmaktadır.
ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ, KURUTMA MAKİNESİ, KATLAMA MAKİNESİ, SİLİNDİR ÜTÜ ALIM SATIMI
ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ, KURUTMA MAKİNESİ, KATLAMA MAKİNESİ, SİLİNDİR ÜTÜ TAMİR BAKIM VE ONARIMI
ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ, KURUTMA MAKİNESİ, KATLAMA MAKİNESİ, SİLİNDİR ÜTÜ REVİZYONU
ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ, KURUTMA MAKİNESİ, KATLAMA MAKİNESİ, SİLİNDİR ÜTÜ YEDEK PARÇALARI
ÇEVİK GLOBAL MAKİNE İMALAT İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Yakacık Mah. 3571.Sok. No:13 Yenimahalle-ANKARA